poniedziałek, 14 lipca 2014

Welcome party, shrimp & new Friend!

Przedwczoraj Hości zorganizowali u siebie moją imprezę powitalną/wielkie grillowanie i zaprosili swoją rodzinę. Przyszło ponad 10 osób... na początku czułam się strasznie niezręcznie, nie miałam pojęcia co ze sobą zrobić, gdzie usiąść, z kim porozmawiać. Na szczęście później się rozluźniło, siostry Hostów powiedziały mi, że zawsze jestem u nich mile widzina, super mi się z nimi rozmawiało. Ogólnie cała rodzinka jest naprawdę w porządku, jedynie obawiam się babci chłopaków, bo nie jest to typowa babinka, tylko elegancka, wyrafinowana pani. Mam nadzieję, że zrobiłam na niej dobre wrażenie, bo inaczej mogę się pożegnać z Woodinville, czuję, że ona jest tu "in charge" :D.


PS. Hostka cały czas mówiła, że wszyscy u nich kochają "tempura shrimps"... nie miałam pojęcia co to jest, a byłam zbyt leniwa żeby iść na górę po telefon i sprawdzić na translatorze. Przez "ciasto" na górze nie widziałam co jest w środku, więc zjadłam. Gumiaste, ale pyszne! Dopiero później jak zajrzałam do lodówki i zobaczyłam normalne shrimps... dowiedziałam się co to tak naprawdę jest. Myslałam, że będę mieć zawał. :D Zjadłam krewetki!

Skoro już siedzimy w temacie "Host Family"... jeden z jej członków stwierdził, że będzie za mna wszędzie chodzić <3.


Do zobaczenia później!
Notka z Seattle już gotowa!

6 komentarzy:

 1. Kiedy pojawi się notka z Seattle ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać, że czytelnicy z pll-fansite...kiedy to? kiedy siamto? masakra.

   Usuń
  2. jeju, wy to się nie macie do czego doczepić, może miała mało czasu, bo musiała gdzieś wyjść to chyba lepiej wiedzieć niż czekać :)

   xoxo

   Usuń
 2. Jaki słodziak. <3 Jak się wabi? ♥

  OdpowiedzUsuń