poniedziałek, 14 lipca 2014

Brooklyn/Manhattan Bridge & Times Square!

Okej, tak jak już wiecie - podzieliłam pobyt w Nowym Jorku na kilka części i teraz przyszedł czas na Brooklyn&Manhattan Bridge oraz Times Square. Jeśli chodzi o mosty, widziałam je tylko przez kilka minut, ale to wystarczyło by zachwycić się nimi jeszcze bardziej. Możecie mnie teraz uznać za wariatkę, bo jak można zachwycać się widokiem czegoś zrobionego ze stali, kamienia i granitu (I♥wikipedia), ale jestem pewna, że większość osób zrozumie o czym mówię.


Times Square...  tam mieliśmy  półtorej godziny wolnego. To miejsce (według mnie) ma wyjątkowy klimat, co prawda są tłumy ludzi (jak wszędzie w NYC), ale i tak jest świetnie, zwłaszcza wieczorem/nocą <3.


Zawsze chciałam usiąść na czerwonych schodach na Times Square...


Najgorszy pomysł na świecie :D. Ale fajnie było wejść na samą górę i rzucić okiem na całą ulicę! Szkoda, że nie da się tego pokazać na zdjęciu... Poniżej jedynie mała cząstka tego, co zobaczycie w rzeczywistości.

Nie mogę uwierzyć, że właśnie pokazuję Wam zrobione przeze mnie zdjecia NOWEGO JORKU. Od dawna marzyłam o tym, żeby zabrać go na sesję, ale że nastąpiło to tak szybko? :D Nieźle.. 
To be continued...
Sporo się ostatnio dzieje.. Wczoraj była duża impreza rodzinna, dzisiaj widziałam pierwszy raz Seattle.. Wszystko chciałabym Wam opisać za jednym razem, ale byłaby to najdłuższa notka ever.
See you (very) soon!

4 komentarze:

 1. Nie ma to jak kamień i granit :P
  Pięknie :)
  Czekam na kolejną notkę, mam nadzieję, że szybko ją dodasz :)
  Pozdrowienia!!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba największym urokiem Nowego Jorku są ci ludzie i te wielkie reklamy. Bez nich nie byłoby takiego klimatu! ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie!! Nawet miałam takie zdanie w notce ale później pozmieniałam haha♥

   Usuń