piątek, 13 czerwca 2014

Wyscig z czasem...

Wyniki przyjęć do liceum, prawo jazdy, matura. Trzy najbardziej stresujące momenty w moim życiu. DO WCZORAJ. Procedury związane z wypełnianiem wniosku wizowego zakwestionowały moją "inteligencję", mało brakowało, a zapomniałabym jak się nazywam. Do mojego rozstrojenia nerwowego przyczynił się też fakt, że w ciągu jednego dnia "Najbliższa data spotkania" przeskoczyła z 18 czerwca... na 24 (przypominam, że wylot mam 7 lipca). Co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? To właśnie forma płatności przysporzyła mi najwięcej problemów. Poszłam do Banku Pocztowego, gdzie kolejny raz spotkałam się z niedoinformowanym pracownikiem (deja vu wizyt u lekarza). Kasjerka powiedziała mi, że żadnego numerku (potrzebnego do dalszych działań wizowych) mi nie da - jedynie datę i godzinę dokonania wpłaty. Został więc przelew, a co za tym idzie - w końcu wybrałam się do swojego banku i uregulowałam stan konta, który płaczliwie domagał się tego od jakiegoś czasu, krzycząc, że ma już dośc bycia na minusie :D. No ale dobra, po wielu kolejnych nerwach, zamęczaniu innych au pairek (którym raz jeszcze dziękuję <3), godzinkę temu w końcu mogłam ustawić termin spotkania. 25 czerwca. 12 dni do wylotu. 7 dni roboczych. Musi się udać! :D

6 komentarzy:

 1. Można wiedzieć z jakiej strony pochodzi zdjęcie?
  PS. Z wizą na pewno pójdzie gładko :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie jest moje :) Oby poszło gładko! Również pozdrawiam :*

   Usuń
 2. Uda się, spokojnie! :) Miej już wcześniej wszystko kupione to będziesz spokojniesza-przynajmniej ja tak miałam :D i przepatrz sobie na blogach pytania jakie mogą Ci zadać, przygotuj sobie wcześniej w głowie odpowiedzi. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie chciałabym zacząć sobie kupować wszystkie rzeczy, ale boję się, że wizy nie dostanę hahah nie no, pewnie już w przyszłym tyg coś zacznę ogarniac :) I tak jak mówisz - zrobie sobię rundkę po wszystkich blogach :* A jak tam Twoje przygotowania?
   Dziękuję!

   Usuń
 3. Na pewno się uda :) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń