środa, 26 marca 2014

DISC assessment!

Ufff.. Wreszcie skończyłam swoją aplikację (miało mi to zająć dwa tygodnie, ale bawiłam się z tym prawie trzy). Ostatnią jej częścią jest test osobowości, wysyłany już przez przedstawicieli amerykańskich (po zaakceptowaniu przez agencję w Polsce), ktory wypełnia się online. Składa się on z kilku grup czterech zdań - my musimy wybrać dwa - to z którym zgadzamy się najbardziej i to z którym najmniej. Grup było całkiem sporo i w kilku przypadkach kompletnie nie wiedziałam co wybrać, ale dobra, jakoś poszło! Na szczęście pytania zrozumiałe :D.

Hmmm.. no to teraz co? Czekam na zatwierdzenie aplikacji przez biuro amerykańskie = następne dni zapowiadają się bardzo nerwowo :D. Trzymam kciuki sama za siebie, a w międzyczasie chodzę po Waszych blogach i czytam jak wspaniałe życie macie lub będziecie mieć już za niedługo! Cieszę się, że tak wiele osób znajduje swój Perfect Match. 
PS. Tak przy okazji, to chciałabym podziękować Adriannie (jaiusa.blogspot.com), bo pomogła mi już wiele razy, a ja jeszcze o tym nie wspomniałam. Jesteś wielka! :) 

4 komentarze:

 1. Spełniaj swoje marzenia, życzę Ci powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale suuuuper! <3
  to teraz tylko matche raz dwa i USA wita! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma za co dziękować :P w sumie to ja dziękuję Tobie, że rozpowszechniasz mojego bloga :P
  No to co, teraz czekamy na akceptację :D

  OdpowiedzUsuń